AKVÁRKO

Pro děti a maminky pořádáme pravidelně setkávání v klubu Akvárko. Těšit se můžete na společné zpívání, tvoření, hraní, zajímavé povídání loutek, svačinku a volné hraní v naší herničce.

AREÁL KC MOJSKÁ

V našem areálu si můžete zahrát fotbal, basket, vojebal, děti zde najdou skluzavku, pískoviště.

POSILOVNA

Udělejte něco pro své zdraví
a lepší pocit ze sebe sama.
Každý den od pondělí do pátku.
Vždy od 14:00 do 20:00.

MLÁDEŽ PŘÍSTAV

Pro mládež nabízíme pravidelné setkávání v klubu Přístav, dále příměstské tábory Fulhaus, Multicamp. Sportovní klub PŘÍSTAV a další.

SPORT PŘÍSTAV

Každý druhý pátek v Tělocvičně na ZŠ Slezská. Pro všechny, kterým chybí pohyb a mají rádi kolektivní sporty. Rádi přivítáme každou novou tvář!

KNIHOVNA

Naleznete u nás knihovnu a kavárnu, pořádáme pravidelně bazary dětského oblečení, jednorázové akce (np. Mikuláš, sv. Martin, Den dětí). Můžete se zúčastnit i našich Bohoslužeb.

TÁBORY

Naše letní tábořiště v Dolní Lomné nabízí ubytování v indiánských tee-pee. Program připravujeme nejen pro děti a mládež, ale i rodiny a další zájemce.

KLUBY SENIORŮ

Kluby probíhají ve spolupráci s Centrem sociálních služeb a městem Český Těšín. Vítáni jsou všichni senioři, kteří chtějí smysluplně vyplnit svůj volný čas

KŘESŤANSKÝ SBOR

Křesťanský sbor Český Těšín je hlavním partnerem KC Mojská. Podporuje naše aktivity, poskytuje nám prostory a to nejdůležitější – lidi. Většina našich dobrovolníků je z Křesťanského sboru.

FULHAUS

6. 8. – 12. 8. 2022

MULTICAMP

Info o multicampu.

BAZÁREK

Bazárek pro maminky s dětmi.