Chcete na bazárku prodat věci, ale nevíte jak na to? 

PODMÍNKY PRODEJE

PRO PRODEJCE  – čtěte pečlivě i ostatní pravidla prodeje.

Bazárek je zdarma, neúčtujeme si žádné provize od kusu. U příjmu zboží však můžete přispět dobrovolným darem určeným na provoz bazárku. Doporučený dar na pokrytí nákladů bazárku je 50kč/prodávající.

CO PŘIJÍMÁME? DĚTSKÉ OBLEČENÍ OD 0-15LET (sezónní podzim-zima), DĚTSKÉ POTŘEBY, SPORTOVNÍ POTŘEBY, HRAČKY, KNÍŽKY, NOSÍTKA, NOVÉ NEBO ZÁNOVNÍ BOTY, KARNEVALOVÉ KOSTÝMY, KOLA, AUTOSEDAĆKY(ne vajíčka!), SPORTOVNÍ KOČÁRKY, KOJENECKÉ POTŘEBY A TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ
 
CO NEPŘIJÍMÁME?  PLYŠÁKY, KOMBINOVANÉ KOČÁRKY A AUTOSEDAČKY PRO NEJMENŠÍ (tzv. vajíčka).

 1. Pro prodej věcí je nutná registrace, která proběhne dne 2.9. 2023 ráno, nejpozději od 8h, do naplnění kapacity. Potom bude registrace uzavřena. Zpravidla je kapacita velmi brzy naplněna. Bez registrace však zboží NEPŘIJIMÁME. 
 2. JAK SE ZAREGISTROVAT? Registrace je dvoufázová. V první fázi vyplníte přes tento web pouze Vaše kontaktní údaje, tím máte zaručeno, že Vám držíme místo. V druhém kroku je potřeba vyplnit konkrétní kolonky pro popis a cenu věcí (na to máte čas, dle Vašich možností až do začátku bazaru). Jakmile bude kapacita plná, další registrace prodejců nebude možná, to poznáte tak, že Vás odkaz pro registraci nepustí dál.
 3.  Maximální počet kusů zboží na jednu prodávající je 60ks. Při vyplňování registračních údajů budeme požadovat vaše jméno, emailový kontakt a ve druhém kroku seznam zboží. Vyplňte prosím kolonky co nejvýstižněji, např. raději „tričko zelené s koníkem“ než pouze tričko a uveďte také informaci o velikosti ze štítku – pokud je uvedena. (např. 18-24m), případně velikost odhadněte dle reality (např.2 roky). Uvedete také vaši cenu za zboží. Pokud prodáváte věc jako komplet 2 a více ks, je potřeba uvést také velikost a počet ks. V případě špatného vyplnění elektronického seznamu nebudete zařazení do prodeje a seznam Vám bude vracen k opravě.
 4. Popis a ceny zboží při registraci se dají průběžně měnit, přidávat, ubírat.. (TLAČÍTKO ULOŽIT) až do definitivního odeslání registrace tlačítkem DOKONČIT. Registrace je dvoufázová. Nejprve vložíte svoje kontaktní údaje, na Vámi zadaný email přijde potvrzení a můžete přejít na druhý krok, kde pak teprve dle vašeho času můžete postupně vkládat a upravovat zboží, které chcete prodat. 
 5. Po dokončení registrace můžete na tom samém odkaze ihned stáhnout vaše cenovky s vašimi kódy a seznamy k vytištění. Ty si vytisknete nejlépe na tvrdší papír a jimi jednotlivé zboží označíte. Na cedulky si můžete dát vlastní razítko pro lepší přehlednost při vracení zboží. Kód na každé cedulce bude obsahovat vaše pořadové číslo, číslo zboží, velikost a cenu. Na každý kus zboží umístěte pouze JEDNU cedulku a to nejlépe splintem, provázkem, spínacím špendlíkem. Jiné uchycení cedulek nebude akceptováno (Obyč.špendlík, nebo sešívačka – vracíme. (Důvod je zranění a špatné vytahování). Jakkoliv nalepené cedulky na zboží nepřijímáme. ZA ZTRACENÉ CEDULKY NERUČÍME, tzn. zboží ze kterého se cedulka ztratí, je NEPRODEJNÉ! K zapůjčení máme k dispozici několik kusů splintovací pistole a splintů. (Po předchozí domluvě za poplatek 20kč.)
 6. Vygenerované SEZNAMY zboží prosím také VYTISKNĚTE a PŘINESTE spolu se zbožím – slouží pro naši kontrolu. 
 7. BODYČKA – na jeden seznam max. 5ks bodyček (ať už v sadě nebo zvlášt) Toto pravidlo se týká nejmenších velikostí. Pokud se jedná o body větších velikostí (80 a výše), může jich být v seznamu více.
 8. Věci, které chcete prodat jako sadu nebo komplet, velice dobře přivažte k sobě např. provázkem nebo spínacím špendlíkem a zřetelně označte ve formuláři pod jedním pořadovým číslem a počet kusů. Např. „komplet – 2ks“.
 9. Cedulky umístěte na viditelné místo (např. u trička na přední nebo zadní díl u krku a ne na rukáv, kalhoty- do pasu dovnitř). Zaručíte tím tak lepší prodej vašeho zboží.
 10. Špinavé nebo flekaté věci, zakouřené, zapáchající, vadné zipy, roztrhané nebo mimosezónní – NEPŘIJÍMÁME. Pokud se objeví, nebudou dány do prodeje.
 11. Nepřijímáme plyšáky, kombinované kočárky (z důvodu místa) a autosedačky pro nejmenší (tzv. vajíčka) Naopak vítáme příjem větších autosedaček, nosítek a dětských knížek, kol, sáněk, bruslí, atd.
 12. Při plné kapacitě si vyhrazujeme právo stopnout, pozastavit nebo omezit příjem zboží.
 13. HRAČKY: když se skládají z více dílů, prosíme, zabalit je do zip sáčku (tak, aby šlo nahlédnout dovnitř) a díly i počet kusů popsat podrobně v seznamu. Za ztrátu dílů neručíme. 
 14. BOTY: přijímáme pouze nové nebo zánovní a hlavně ČISTÉ!
 15. SPODNÍ PRÁDLO : pouze nové, nebo zánovní 
 16. Pokud chcete prodat objemnější věc (např. přebalovací komodu, dětskou postýlku,  jídelní židličku aj.), vylepíme Váš inzerát s fotografií zboží, nezapomeňte uvést také kontakt. Věci, které chcete u nás pouze inzerovat, NEPIŠTE prosím do seznamu zboží při registraci.
 17. Tašky a krabice, ve kterých si zboží přinesete, nesbíráme. Při příjmu zboží Vám budou vráceny a pro prodané zboží si přineste opět svoji tašku. Je také možnost zakoupit za symb.cenu pytel, v kterém budou zbylé věci připraveny. (Libovolný finanční příspěvek můžete vhodit do kasičky u vchodu)
 18. Pro páteční výdej zboží respektujte prosím hodinu, která vám bude přidělena při příjmu. Zboží, které nebude vyzvednuto v daném termínu, propadá ve prospěch bazárku a poputuje dál pro potřebné.
 19. Při výdeji zbylého zboží si na místě zkontrolujte, zda sedí kusy, prodané zboží a hlavně tržba.  NA POZDĚJŠÍ REKLAMACE NEBUDEME BRÁT ZŘETEL.
 20. Pokud neodpovídá stav zboží pravidlům, vyhrazujeme si právo vrátit špinavé, roztrhané a pravidlům neodpovídající zboží.
 21. Bazárek je zdarma, neúčtujeme si žádné provize od kusu. U příjmu nebo u pátečního výdeje zboží však můžete přispět dobrovolným darem určeným na provoz bazárku. Doporučený dar na pokrytí nákladů bazárku je 50kč/prodávající. Děkujeme.

SOUČÁSTÍ BAZÁRKU BUDE SWAP /VÝMĚNA/ DÁMSKÉHO OBLEČENÍ A OBUVI. POKUD DONESETE TYTO VĚCI, PROSÍM NEPIŠTE JE DO SEZNAMU, NEJEDNÁ SE O ZBOŽÍ NA PRODEJ, POUZE O VÝMĚNU KUS ZA KUS. 

Dodržujte, prosím, tento postup.
Předejdete tím mnohým zmatkům a nesrovnalostem. Děkujeme!