Podobné příspěvky
KULATÝ STŮL
Odbella77Srdečně zveme 22.3. v 16h do KC Mojská, budeme mluvit o tématu:Potřeby a ohrožení rodiny (Co vám chybí v našem městě?)Sejdeme se u kulatého stolu v 1. patře, zvonek Knihovna.Těšíme se na vás!
Sbírka na povodně
OdMartinDíky štědrým dárcům z podzimního bazárku i Armádě spásy Havířov za spolupráci na této sbírce!


